ADK PLUS Godlewski Adrian to firma świadcząca kompleksowe usługi remontowo-budowlane.   Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu prac budowlanych jak i wykończeniowych.Specjalizujemy się w profesjonalnym wykończeniu wnętrz.                         Firma ADK PLUS jest firmą rodzinną a więc większość prac powierzanych jest członkom rodziny, co sprawia, że wszystkie zadania wykonujemy z najwyższą starannością a powierzone prace traktujemy jak swoje. Wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte przez naszych pracowników w branży budowlanej, oraz innowacyjne pomysły w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że każde nawet najtrudniejsze zadania wykonywane są z najwyższą starannością a nasi Klienci są zadowoleni z naszych usług. 

   Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych, instytucji oraz firm. Posiadamy rozbudowane zaplecze sprzętowe, co gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo. Naszym klientom służymy fachowym doradztwem i pomocą przy wyborze technologii i rozwiązań potrzebnych do wykonania prac.Cenimy sobie Państwa zdanie dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje podczas wszelakich prac budowlanych czy wykończeniowych Każde nasze zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z sercem, a dbałość o detale to atut który wyróżnia nas na rynku. 

 Mamy nadzieję, że te kilka słów pozwoli przybliżyć Państwu obraz naszej firmy oraz pozwoli zachęcić do nawiązania współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Template by Crosstec